Laskmise üldinfo

Tartumaa Tervisespordikeskuses saab relvadest laskmisel oma täpsust proovile panna igaüks!

Tervisespordikeskuses on kokku viis erinevat lasketiiru - kaks 50m lasketiiru, 25m lasketiir, liikuva märgi lasketiir ja jahilasketiir.

25m lasketiiru kasutatakse kuni 9 mm kaliibriga püstoli laskmiseks, 50m lasketiirudes on lubatud lasta vaid väikekaliibrilise püssiga (5,6 mm kaliiber). Suvisel ajal on on 50m lasketiirus kasutused Sius elektroonilised märklehed ning ka laskesuusatamise kukkuvad märgid. Teistes tiirudes on kasutusel pabermärklehed.

Lasketiirudesse saavad laskma tulla ka tavainimesed kuid iseseisvalt tiiru kasutamiseks on vajalik relvaloa olemasolu (soovitatav on eelnev broneerimine või helistamine).

Relvaluba mitte omavad inimesed saavad laskmist proovida keskuse insruktori abiga. Meie instruktorid on kogenud laskesportlased ja lasketreenerid, kes oskavad heade nõuannete ja soovitustega märki tabama saada igaühe!

Lasketiirud on avatud ka suurematele gruppidele. Keskuses saab korraldada erinevaid tiimiüritusi ja sünnipäevi, mille sisse saab edukalt põimida ka lasketiirudes laskmise ning tulejoonel kolleegide-sõpradega mõõduvõtu.

Tervisespordikeskuses korraldavatel laskmisüritustel on võimalik lasta 5,6 mm kaliibrilistest sportpüssidest ja -püstolitest, 9 mm kaliibrilistest teenistuspüstolitest ja õhkrelvadest. Lisaks relvadest laskmisele pakume tihti selliste ürituste raames ka vibulaskmist.

Tulirelvadest laskmine on lubatud alates 12. eluaastast.

Kui Sul tekkis küsimusi lasketiirude kasutamise kohta või sooviksid korraldada oma järgmist üritust Tervisespordikeskuses, siis võta meiega ühendust!


Tartumaa Tervisespordikeskus

Info ja broneerimine:
 (+372) 745 6333
E-mail:
tartumaa@tehvandi.ee

Elva Jahilasketiir

Info ja broneerimine: http://www.jahilaskmine.ee

Andres Kõiva (+372) 5027776