Varustuse laenutus

Tervisespordikeskus on ideaalne paik, kus veeta aega looduses. Keskusest leiab põnevaid ajaveetmise võimalusi nii väiksematele kui ka suurematele gruppidele. Keskuse peamajast saab lahtiolekuaegadel laenutada erinevat spordivarustust.


Fatbike maastikurattad

Fatbike ehk paksurattaline jalgratas on olemuselt maastikuratas. Fatbike maastikuratastega on võimalik sõita pea kõikjal ja igal aastaajal – lumel, jääl, poris, liival, matkaradadel jne. Laiad rattarehvid tagavad hea läbivuse igal teelõigul, aitavad paremini hoida tasakaalu ja annavad sõitjale enesekindluse. Sõit on tehniliselt lihtsam ja lõbusam võrreldes tavalise maastikurattaga.

Fatbike maastikuratta rent - 5€/kuni 3 tundi    15€/päev

Maastikurattad


Keskusel on 8 tavasuuruses ja 2 lastesuuruses maastikuratast. Suurematele gruppidele on võimalik organiseerida ka rohkem rattaid. Ideaalsed sõitmiseks keskuse lähedal asuvatel metsaradadel!

Maastikuratta rent - 5€/kuni 3 tundi    15€/päev

Disc-golfi kettad


Disc-golfi kettaid saab laenutada ühekaupa ja ka kolmestes komplektides. Olemas on nii lähi-, kesk- kui ka kaugmaa kettad. Keskuse peamajast on võimalik ka disc-golfi varustust soetada.

Disc-golfi ketta rent - 1€/tund
Disc-golfi ketaste kolmene komplekt - 3€/tund

Pallilaenutus


Suvehooajal on keskuses olemas erinevad palliväljakud ning peamajas avatud pallilaenutus. Laenutuses on olemas korvpallid, võrkpallid ja jalgpallid.

Pallilaenutus keskuse peamajas - 1€/tund

Jalkapiljard


Jalgpallipiljard on põnev pallimäng, mis näeb välja täpselt nagu tavaline piljard, aga kuulide asemel peab suutma jalgpallid aukudesse ajada. Vahva vaba aja veetmise võimalus! Kogu inventari saab laenutada keskuse peamajast.

Jalkapiljardi inventar - 5€/tund


Lauatennis - 2.5€/tund
Käimiskepid - 1€/tund
Lauajalgpall, noolemäng, male, kabe, petanq - 1€/tund
Batuut täispuhutav (lastele kuni 7a) - 10€/tund
Lõke - 20€/kord
Snowtuub - 5€/tund
Uisud - 3€/tund


Info ja broneerimine: (+372) 745 6333
E-mail: tartumaa@tehvandi.ee