Reedel, 23. veebruaril allkirjastasid OÜ Astlanda Ehituse juhatuse liige Tiit Kõnd ja SA Tehvandi Spordikeskuse juhatuse liige Kristjan Karis Kääriku Spordikeskuse II ja III etapi väljaehitamise ehitushanke lepingu.

Eelmise aasta suvel viidi lõpuni väljaehitamise I etapi hankeleping, mille koosseisuks oli Sportlasmajutushoone, veetöötlusjaama ja reoveepuhastusjaama väljaehitamine. Toonase ehitushanke täitjaks oli AS Ehitustrust .


2018 aasta jooksul ja 2019 aasta alguses läbiviidvad II ja III etapi projekteerimise- ja ehitustööd hõlmavad endas Kääriku Spordikeskuse jaoks täiesti uute objektide ehitust. Käesoleva aasta sügiseks saavad keskuse kliedid nautida  kunstmuru jalgpalliväljakut koos treeningtingimustele vastava valgustusega. 

2019 aasta alguses valmib keskusesse uus pallimängude hall, kus saavad treeninguid ja laagreid läbi viia erinevate pallimängude harrastajad jalgpallist korvpalli, võrkpalli, saalihoki, sulgpalli ja paljude muude saalialade treeninggrupid. 

Ehitusleping hõlmab lisaks spordirajatiste uuendamisele ka kuulsa Kekkose sauna rekonstrueerimist ning uue garaažihoone valmimist. Korda tehakse ka olemasolev rajatraktori garaaž. 

"Käesoleva etapi suurimaks positiivseks märgiks keskuse jaoks on see, mida me saame pakkuda pallimängude harrastajatele ja koos kunstmuru jalgpalliväljakuga saame tegeutseda selle nimel, et ilmastikust tulenev hooajalisus meie keskuses jääb pigem mälestuseks." ütles SA Tehvandi Spordikeskuse juhatuse liige Kristjan Karis.

Kääriku Spordikeskust haldab alates 2012 aastast SA Tehvandi Spordikeskus eesmärgiga ehitada keskusest välja moderne olümpiaettevalmistuse suunitlusega treeningkeskus suurele  osale Eestis viljelevatest spordialadest.