11.-12. juunil toimuvad Tartumaa Tervisespordikeskuses Elva Väepäevad. Kogu väge juhivad Mait Trink ja Margus Jaanovits.

Elva Väepäevadel pakutakse inimestele väge ja tervist andvaid tegevusi, tooteid, teavitust, meelelahutust. Samuti tutvustatakse Tartumaa Tervisespordikeskuse SA Tehvandi Spordikeskuse mitmekülgseid teenuseid.

Esimesena esinevad väelauludega Tervisespordikeskuse Metsatoas Airi Vipulkumar Kansar ja Avo Laanemaa laupäeval kell 16.00.
Kell 22.00 annab seal kontserdi Puerto Ricost pärit rändtrubaduur Fantuzzi. Laupäeva öösel toimub tõrvikumatk, mis algab südaööl Väiksel Väerajal.

Pühapäeva hommik algab kell 10 Väepäevade avamisega ja kell 11 tuleb meelelahutusliku etteastega pealavale rammumees Tarmo Mitt.
Väepäevadel leiavad kõik ka beebid ja väikelapsed tegevust, sest toimuvad võimlemised Tsirkusekooli treeneri Vello Vaheri juhendamisel.
Pühapäeva pärastlõunal esinevad vahvad klounid Piip ja Tuut ning kell 3 jahmatab pealaval publikut mustkunstnik Meelis Kubo.

Looduse ja loomade väest räägivad kell 15:00 Errol Vares ja Aleksei Turovski.
Päeva jooksul toimub laat ja võistlusmängud. Lisaks saab lapsi saab jätta lastehoidu ja toetada Lastefondi heategevuslikul loteriil.
Pühapäeva õhtul 19:30 paneb Elva Väepäevadele võimsa kontsertiga punkti Metsatöll.
Väepäevade korraldamise idee tekkis sellest, et viimase 10 aasta jooksul on Tartumaa Tervisespordikeskuse kuvandi loomisel olnud olulisel kohal sõna VÄGI.

Puuskultuuride abil on kujundatud Väepark ja Väerajad, Metsatoas on korraldatud Väelaulude kontserte ja väeradadel on tehtud tervisesarja Väge Täis.

Kuni 11. juunini on päevapileti hind 16. €, 12.juunil kohapealt ostes 20 €. Selle piletiga pääseb kõigile tasulistele loengutele ja kontsertidele. Pühapäeval on võimalik osata ka 5.- € päevapilet, millega saab osa laadast, spordimängudest ja pealava etteastetest. Kontsertidele ja loengutele tuleb osta eraldi pilet.

Täpne ajakava www.tervisesport.ee